monitoring GPS naszych pojazdów

o firmie

Monitorowanie przesyłek odbywa się w czasie rzeczywistym.

Towar ma wartość absolutną dla każdego, kto go nam powierza. Zdajemy sobie sprawę, że nawet minimalne opóźnienie może mieć negatywny wpływ na przebieg transakcji a dostarczenie towaru w stanie nienaruszonym, jest podstawowym warunkiem uznania niezawodności naszej pracy. W tym celu, zapewniamy naszym klientom usługę monitorowania, działającą 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Klient zlecając transporty dedykowane otrzymuje gratis stały dostęp do satelitarnego monitoringu gps. Pewność, że Państwa przesyłka dotrze bezpiecznie i na czas, stanowi część naszej usługi. Możemy też na bieżąco informować Państwa o statusie przesyłki, kontaktując się z Państwem za pomocą poczty elektronicznej lub telefonu. Przekazujemy aktualne wiadomości o rzeczywistej trasie transportu. Ta usługa zapewnia Państwu aktualne informacje o przesyłce i ewentualnych rozwiązaniach zastosowanych w przypadku jakichkolwiek trudności - aby transport Państwa towarów był całkowicie niezawodny i bezpieczny! Zapewniamy aktywną kontrolę w każdej fazie jego realizacji.

System ustalania pozycji i danych pojazdu pozwala na automatyczne przekazywanie stosownych raportów do centrum zarządzania, co umożliwia dyspozytorom odszukiwanie pojazdów, obserwowanie w czasie rzeczywistym ich tras oraz zmianę strategii bądź trasy przejazdu. Możliwość śledzenia pojazdów i przewożonych w nich towarów pomaga w szybkim ich odnalezieniu. Okazuje się cenna m.in. w przypadku kradzieży. Innym przykładem wykorzystania systemu może być zastosowanie go do odnalezienia pojazdu przewożącego towary mrożone lub chłodzone, łatwo ulegające psuciu, które zostały narażone na zepsucie z powodu awarii agregatów.

Jak działa monitoring?

Monitoring GPS zamontowany w samochodach w pierwszej kolejności zabezpiecza samochód przez ewentualną kradzieżą. Oprogramowanie pokazuje położenie samochodu nie tylko podczas jazdy, ale również w czasie postoju. Drugim zastosowaniem monitoringu samochodów jest możliwość kontrolowania pracy kierowców – właściciel firmy może sprawdzić, gdzie dany pracownik się znajduje oraz w jakim stopniu pokonywanie trasy jest efektywne. Lokalizacja pojazdów pozwala sprawdzić obecny stan paliwa oraz wybrane parametry pojazdu. Zamontowany monitoring GPS umożliwia nawet kontrolowanie temperatury chłodni, prędkości poruszania się pojazdu, dzięki czemu można mieć pewność, czy kierowca nie łamie przepisów na danym odcinku trasy. Odpowiednio dobrane oprogramowanie pozwala tworzyć raporty danych z konkretnej podróży pojazdu, archiwizować je oraz w razie potrzeby porównywać ze sobą.