WYPOŻYCZANIE BUSÓW VW CRAFTER L3H3

hotele

Wypożyczanie busów dostawczych VW Crafter L3H3

Nasza działalność obejmuje doradztwo, optymalizację rozwiązań i wynajem busów dostawczych. Będąc niezależnym operatorem współpracującym z producentami pojazdów oraz instytucjami finansowymi, oferujemy jedyną usługę na rynku: dostarczamy firmom rozwiązania wynajmu ułatwiające pracę przedsiębiorstw, a ponadto optymalizujące ogólne koszty utrzymania floty.

Oferta:

Jeżeli szukają Państwo wypożyczalni samochodów dostawczych na terenie Warszawy i okolic, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dysponujemy nowymi samochodami marki VW Crafter L3H3, dostosowanych do wszelkich potrzeb przewozowych. Każde auto jest regularnie serwisowane, posiada przegląd techniczny oraz ubezpieczenie. Zależy nam nie tylko na komforcie podróżowania Klienta, ale przede wszystkim na jego bezpieczeństwie – przywiązujemy do tego bardzo dużą wagę. Nasza wypożyczalnia aut dostawczych oferuje pojazdy sprawne oraz spełniające odpowiednie normy europejskie. W ramach świadczonych usług oferujemy pełną obsługę wynajmowanych samochodów w zakresie napraw i przeglądów, a także bezpłatną pomoc drogową.

Wynajem aut dostawczych:

Oferuje wynajem pojazdów już od 6 godzin do 30 dni. W przypadku wynajmu długoterminowego ceny ustalane są indywidualnie. Staramy się, aby każdy Klient był zadowolony ze współpracy z naszą firmą – mamy przystępne ceny, a także dopuszczamy możliwość negocjacji. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zawsze służymy radą i jesteśmy elastyczni. Jeżeli interesuje Państwa wynajem samochodów dostawczych, należy dokonać rezerwacji telefonicznej. Następnie wystarczy odebrać pojazd w wybranym przez siebie terminie, a na życzenie możemy podstawić samochodów pod wskazany adres na terenie Warszawy i okolic.

Dlaczego jesteśmy jednymi z najlepszych?:

Szanujemy czas i pieniądze swoich Klientów. Gwarantujemy wysoką jakość obsługi oraz sprawne, bezpieczne nowe pojazdy posiadające dużą przestrzeń załadunkową. Wynajem aut dostawczych za pośrednictwem naszej firmy przebiega szybko, a formalności ograniczamy do minimum. Jesteśmy profesjonalistami i działamy kompleksowo, jednocześnie ceny naszych usług nie są wygórowane, co bez wątpienia jest naszym atutem. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy, nasze biuro obsługi klienta jest czynne w godzinach 7.00 - 20.00. Z pewnością będziemy w stanie zaproponować Państwu odpowiednią ofertę wynajmu samochodu dostawczego – do zobaczenia!

Dane techniczne Volkswagen Crafter Box 2.0 TDI MT L3H3:

Ładowność 829 - 1789 kg
Pełna masa 3500 - 5000 kg
moc 109 l z.
Wymiary ciała X x 4300 1780 1940 mm
Objętość ciała 14 metrów sześciennych
Typ silnika diesel
Pojemność skokowa silnika 1968 cmXNUMX cm
Klasa bezpieczeństwa środowiska Euro-4, Euro-5
PPC mechaniczne
Rozstaw osi 4325 mm
Zawieszenie (przód / tył) McPherson / zależny
Hamulce (przód / tył) dysk
opony pojazdu: 205/75R16, 235/65R16
>